Prihlás sa na bezplatný online webinár

5 krokov k silnej osobnej značke
v dobe AI

Vybuduj si silnú osobnú značku a získavaj klientov rýchlejšie.
Využi inteligentné stratégie v ére AI a neupadni do šedi presýtených sociálnych sietí!

Spoznávaš sa v tomto?

Trápiš sa ako správne predávať svoje služby a ako zaujať potenciálnych a získať nových klientov? Možno v podnikaní začínaš, alebo už si v tom dlhšie, no chceš mať konečne stabilnejší príjem a aby klienti prichádzali za tebou.

Podnikáš, ale vo svojom obore sa cítiš prehliadaná/ý? Vieš, že máš čo ponúknuť, ale nebaví ťa sedieť na sociálnych sieťach a vymýšľať statusy o „všetkom a ničom“ zároveň?

Máš problém „predať sa“? Chceš predávať svoje služby a produkty bez „cold callov“? Nechceš znieť nátlakovo a radšej by si bol, keby ťa konečne klienti začali vyhľadávať sami?

Možno si ešte nikdy nestál pred ľuďmi, alebo už máš skúsenosti s robením prednášok, či školení pre verejnosť, ale príde ti to veľmi stresujúce. Všetko to zorganizovať, nájsť účastníkov a potom to podať zaujímavo. Čo povedať, aby sa potom na teba ľudia obrátili so záujmom o individuálnu platenú spoluprácu.

 

Si začínajúci alebo aj ostrieľaný podnikateľ, ktorý ponúka svoje služby a spoznávaš sa v bodoch vyššie?

Ak vieš, že chceš osloviť viacerých klientov naraz bez priameho predaja a budovať si pozíciu odborníka a svoju osobnú značku
, príď na webinár!

Vďaka týmto technikám si u mňa môj (teraz už) klient, ktorý bol predtým na jednom z mojich workshopov objednal koučingy spolu v hodnote nad 1500 EUR.

Aj vďaka týmto technikám (aj svojim vlastným zručnostiam) získala Paula, právnička, ktorá sa zúčastnila môjho kurzu, spätnú väzbu, že jej prezentácia bola najlepšia na konferencii. Pritom to bola jej úplne prvá prezentácia na konferencii.

Poď sa o nich dozvedieť aj ty! 

Zisti ako vytvoriť úspešné (online aj offline) workshopy, ktoré Ti prinesú viditeľnosť, pozíciu odborníka, klientov a extra príjem. Na webinári sa dozvieš Ako pomocou značkových workshopov budovať svoju autoritu a získať nových klientov.

Čo sa dozvieš?

AI trendy, ktoré ovplyvňujú budovanie osobnej značky a biznis v službách odborníkov
Dozvieš sa AI trendy, ktoré určujú, čo ľudia potrebujú a vyhľadávajú a ako to využiť vo svoj prospech.

Ako posilniť svoju osobnú značku a získať nových klientov vďaka značkovým workshopom
Objav typ kurzov a workshopov, ktoré ti budú generovať klientov, a vďaka ktorým posilníš svoju pozíciu odborníka a osobnú značku. Objav ako ich robiť tak, aby tiež generovali (extra) príjem.

3+ kľúčových faktorov úspešného workshopu, ktorý ti prinesie klientov a silnú značku
Zisti, čo potrebuje Tvoj workshop obsahovať, aby Ti skutočne získal klientov či extra príjem. Spoznaj, čo Ťa predáva ako dôveryhodného odborníka a vďaka čomu Ťa ľudia budú chcieť aj naďalej sledovať a vyhľadávať. Bez toho, aby si (sa) predával/a nátlakom a bez rizika trapasov.

Vyhni sa najčastejším chybám
Dozvieš sa najčastejšie chyby, ktoré spôsobujú neúspech pri tvorbe a predaji kurzov, či workshopov. Vyhni sa týmto chybám a ušetríte si čas, peniaze aj svoju reputáciu.

Kedy sa webinár uskutoční?

KEDY?

Streda 26.6. o 20:00

Kde?

Z pohodlia tvojho domova, stačí Ti prísť na link, ktorý Ti príde e-mailom.

Kto ťa bude webinárom sprevádzať?

Simona Horváth

Lektorka a konzultantka s viac ako 10-ročnými skúsenosťami v HR a vzdelávaní a zakladateľka spoločnosti elevatin. Realizovala projekty a tréningy pre firmy ako Pixel Federation, Coty, Exponea a Vacuumlabs a ďalšie. Od roku 2021 pomáha tiež podnikateľom a začínajúcim lektorom transformovať ich know-how do pútavých a autentických workshopov. Vďaka jej unikátnym metódam si budujú dôveru účastníkov a posilňujú svoju osobnú značku, čo vedie k prísunu nových klientov a obchodných príležitostí.

Čo o nej povedali?

Moje prvé vystúpenie na konferencii a hneď takéto skvelé hodnotenie

Na Simoninom kurze oceňujem praktické tipy ako prezentovať a cvičenie 3-2-1, hneď som mnohé využila na prvej konferencii, kde som vystupovala a dopadlo to výborne, dostala som feedback, že moja prezentácia bola hodnotená ako jedna z najlepších 🙂

Paula, právnička

Ľudia naozaj očakávajú toto na vašich kurzoch, nie ..

ivan-jezik

Toto je naozaj kľúčový základ, čo by mal človek vedieť

lubica-rehakova

Oceňujem konkrétne príklady, Simona je super

Oceňujem konkrétne príklady a autentickosť. Lekcia bola veľmi prínosná, skvele podaná. Simona je super.

Radka, HR manažér

Vďaka za tvoju prácu, budem ťa odporúčať ďalej

daniela-gliganic
ivana-kovacova
zuzana-palkova

Zadaj svoj email a získaj miesto na webinári zdarma:

Zisti ako robiť worskhopy, ktoré ti prinášajú klientov a budujú značku

0