Prihlás sa na online webinár zDARma

Zbav sa trémy a ohrom svojich zákazníkov

aby Ťa Tvoje strachy nezastavili v úspešnom podnikaní

Spoznávaš sa v tomto?

Podnikáš, máš klientov, ale cítiš, že by to mohlo byť lepšie. . ako by ti niečo bránilo ísť do toho naplno a konečne začať viac hovoriť (na live streamoch, webinároch, školeniach, ..), o tom čo robíš?

Máš problém „predať sa“?

Keď dostaneš pozvanie na rozhovor v živom vysielaní, na konferenciu, či do TV, radšej to odmietneš, lebo „sa na to necítiš“?

So sebaprezentáciou a vzdelávaním ľudí pracujem už takmer osem rokov a v tomto webinári sa s Tebou podelím o VEĽMI KONKRÉTNE a pritom jednoduché techniky, ktoré pomohli mne a desiatkam mojich klientov… a som si istá, že pomôžu aj Tebe.

Iste, článkov, príspevkov a kurzov o zvládnutí trémy a prokrastinovaní si už isto videla desiatky. Otázka je, do akej miery Ti pomohli cítiť sa pred vystúpením a pred kamerou lepšie, sebaistejšie a konečne “ísť do akcie” s radosťou?

Tento webinár a informácie v ňom môžu byť pre Tvoje podnikanie a sebavedomie skutočne prelomové… a pritom všetko, čo potrebuješ urobiť, je investovať svoj čas do seba 🙂

Čo sa dozvieš?

3 skryté presvedčenia, ktoré ti bránia ukázať seba a to, čo vieš
Vysvetlím Ti tri skryté presvedčenia, ktoré ti bránia “vyjsť von” a spôsobujú to, že prokrastinuješ alebo inak sabotuješ urobenie webinárov, živých vysielaní, kurzov. Kým nerozkľúčuješ tieto presvedčenia, žiadne sľubné techniky ani návody, aj keď ti to väčšina kurzov na trému a sebavedomie sľubuje, ti nepomôžu.

Ako si „dovoliť“ byť sám sebou pri akomkoľvek vystúpení pred ľuďmi
Pretože skutočné sebavedomie nezískaš tým, že sa budeš hrať na to, že si akože
sebavedomá/ý.

Čo ľudí SKUTOČNE zaujíma, keď Ťa vidia, ale nikdy to nahlas nepovedia
Pozor, toto Ťa môže naozaj prekvapiť! Ale vďaka tejto pravde konečne pochopíš, o čo ľuďom skutočne ide a čo s tým vieš urobiť.

Kedy sa webinár uskutoční?

KEDY?

Streda 23.3. o 19:00

Kde?

V uzavretej facebook skupine, ktorá ti príde v pozvánke

Kto ťa bude webinárom sprevádzať?

Simona Horváth

Lektorka a konzultantka, ktorá už osem rokov pomáha firmám rozvíjať ich ľudí pomocou školení a konzultácií. Viedla stovky živých aj online školení. V súčasnosti sprevádza podnikateľov, odborníkov na tému práva, či daní a začínajúcich lektorov na ich ceste sebaprezentácie a odovzdávania know-how. Vďaka jej práci sa vedia autenticky postaviť pred ľudí a odovzdávať svoje vedomosti a skúsenosti pútavo, interaktívne a s radosťou.

Čo o nej povedali?

Na Simoninom kurze oceňujem praktické tipy ako prezentovať a cvičenie 3-2-1, hneď som mnohé využila na prvej konferencii, kde som vystupovala a dopadlo to výborne, dostala som feedback, že moja prezentácia bola hodnotená ako jedna z najlepších 🙂

Paula, právnička

Oceňujem konkrétne príklady a autentickosť. Lekcia bola veľmi prínosná, skvele podaná. Simona je super.

Radka, HR manažér

Zadaj svoj email a získaj prístup k webináru zDARma:

 

Zbav sa trémy a ohrom svojich zákazníkov