Záznam Minitréningu

Ako udržať pozornosť
účastníkov (v online aj offline)?

Si unavená/ý, keď sa ľudia na Tvojich webinároch, či online školeniach nezapájajú?

Odchádzajú z Tvojich webinárov bez toho, aby dopozerali do konca?

Nevieš, aké problémy riešia, pretože sa ani po vyzvaní nepýtajú žiadne otázky?

Chcete, aby sa zapájali a vy ste videli, že im to dáva zmysel a pracujú s tým, čo im hovoríte?

Chcete, aby ľudia odchádzali z vašich školení nadšení a písali vám po nich príjemné spätné väzby?

Chcete vedieť, že to, čo im odovzdáte má zmysel a vnímajú tú hodnotu?

Vo vzdelávaní ľudí pracujem už takmer osem rokov a viem aké to je, keď cítiš neistotu, či to čo odovzdávaš ľuďom má zmysel. Keď máš pochybnosti, či vidia aj oni, ako veľmi to je dôležité a využijú to v praxi.

A viem aj ako to jednoducho zmeniť.  

Vo vzdelávaní ľudí pracujem už takmer osem rokov a viem Ti s tým pomôcť. V tomto minitréningu sa s Tebou podelím o VEĽMI KONKRÉTNE a pritom jednoduché kroky, ktoré pomohli mne a desiatkam mojich klientov urobiť ich vzdelávacie podujatia pútavé a vtiahnuť účastníkov tak, aby udržali svoju pozornosť … a som si istá, že pomôžu aj Tebe.

Tento minitréning a informácie v ňom môžu byť pre Tvoje online školenia, webináre, či prezentácie skutočne prelomové… a pritom všetko, čo potrebuješ urobiť, je investovať svoj čas do seba ?

Čo sa dozvieš?

3 najčastejšie momenty, kedy ľudia začínajú strácať pozornosť

Tomuto sa chceš vyhnúť, keď v online robíš webináre, školenia, prezentácie a či živé vysielania.

Metóda T E A C H, preverená desiatkami klientov a mojimi 8 ročnými skúsenostami

Táto metóda zmenila nadobro moje webináre a školenia. A zmení aj tvoje. Pozdieľam s tebou konkrétne a pritom jednoduché kroky, ktoré potrebuješ zakomponovať do tvojich online školení, webinárov či živých vysielaní, aby sa ľudia prirodzene a viac zapájali a venovali ti pozornosť.

Mnoho ďalšej inšpirácie pre tvoje webináre, školenia či live streamy

Môžeš sa tešiť na mnoho ďalších tipov a inšpiráciu k vedeniu tvojich online podujatí tak, aby tebe aj tvojim sledovateľom prinášali radosť a spokojnosť

Čo obsahuje minitréning?

60 minútový záznam z minitréningu

3 tréningové maily

Prevedú ťa praktickými krokmi, ako dostať minitréning do praxe a vyťažiť z neho maximum.

Jedno prekvapenie na záver s výnimočnou pozvánkou

Kto ťa bude minitréningom sprevádzať?

Simona Horváth

dsc4800

Lektorka a konzultantka, ktorá už osem rokov pomáha firmám rozvíjať ich ľudí pomocou školení a konzultácií. Viedla stovky živých aj online školení. V súčasnosti sprevádza podnikateľov, odborníkov na tému práva, či daní a začínajúcich lektorov na ich ceste sebaprezentácie a odovzdávania know-how. Vďaka jej práci sa vedia autenticky postaviť pred ľudí a odovzdávať svoje vedomosti a skúsenosti pútavo, interaktívne a s radosťou.

Aké sú výsledky klientov?

Ocenenie najlepší rečník na konferencii


Na Simoninom kurze oceňujem praktické tipy ako prezentovať a cvičenie 3-2-1, hneď som mnohé využila na prvej konferencii, kde som vystupovala a dopadlo to výborne, dostala som feedback, že moja prezentácia bola hodnotená ako jedna z najlepších ?

Paula, právnička

 

Už viem, ako zaangažovať aj introvertnejších účastníkov

 

Chcel som sa dozvedieť, ako zapojiť účastníkov počas online-školenia, ako ich viac zaangažovať. Hlavne tých introvertnejších. K tomu som dostal inšpiráciu 🙂 Aj K cyklu som lepšie porozumel, budem s tým pracovať oveľa vedomejšie a asi trochu zmením stereotyp, s ktorým som pracoval doteraz. Pekne zosumarizované všetky dôležité veci k téme, ďakujem 🙂

 

Martin Mišík, tréner predaja

Účastníkov sa mi podarilo vtiahnuť do aktívnej diskusie

 

Tipy som použila pri školení a odozvy účastníkov ale aj moja vlastná spokojnosť so školením boli výborné. Účastníkov som vyzvala na navnímanie problému, predstavila som svoje praktické skúsenosti, teóriu a výzvy na riešenia, účastníkov sa mi podarilo vtiahnuť do aktívnej diskusie.

 

Zuzana Moravčíková Kolenová, právnička

Vyplň objednávkový formulár a záznam bude tvoj

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
0