ZÁZNAM Z WEBINÁRA

Zbav sa trémy a
ukáž svetu, čo vieš!

aby Ťa Tvoje strachy nebrzdili v dosiahnutí úspechu

Spoznávaš sa v tomto?

Podnikáš, máš klientov, ale cítiš, že by to mohlo byť lepšie. . ako by ti niečo bránilo ísť do toho naplno a konečne začať viac hovoriť (na live streamoch, webinároch, školeniach, ..), o tom čo robíš?

Možno nepodnikáš, ale v práci sa často dostávaš do situácií, kedy potrebuješ niečo prezentovať, urobiť školenie, či workshop a tréma ti to dosť sťažuje?

Máš problém „predať sa“?

Keď dostaneš pozvanie na rozhovor v živom vysielaní, na konferenciu, či do TV, radšej to odmietneš, lebo „sa na to necítiš“?

So sebaprezentáciou a vzdelávaním ľudí pracujem už takmer osem rokov a v tomto webinári sa s Tebou podelím o VEĽMI KONKRÉTNE a pritom jednoduché techniky, ktoré pomohli mne a desiatkam mojich klientov… a som si istá, že pomôžu aj Tebe.

Iste, článkov, príspevkov a kurzov o zvládnutí trémy a prokrastinovaní si už isto videla desiatky. Otázka je, do akej miery Ti pomohli cítiť sa pred vystúpením a pred kamerou lepšie, sebaistejšie a konečne “ísť do akcie” s radosťou?

Tento webinár a informácie v ňom môžu byť pre Tvoje podnikanie a sebavedomie skutočne prelomové… a pritom všetko, čo potrebuješ urobiť, je investovať svoj čas do seba 🙂

Čo sa dozvieš?

3 skryté presvedčenia, ktoré ti bránia ukázať seba a to, čo vieš
Vysvetlím Ti tri skryté presvedčenia, ktoré ti bránia “vyjsť von” a spôsobujú to, že prokrastinuješ alebo inak sabotuješ urobenie webinárov, živých vysielaní, kurzov. Kým nerozkľúčuješ tieto presvedčenia, žiadne sľubné techniky ani návody, aj keď ti to väčšina kurzov na prezentovanie a či prácu so stresom sľubuje, ti nepomôžu.

Ako si „dovoliť“ byť sám sebou pri akomkoľvek vystúpení pred ľuďmi
Pretože skutočné sebavedomie nezískaš tým, že sa budeš hrať na to, že si akože
sebavedomá/ý.

Čo ľudí SKUTOČNE zaujíma, keď Ťa vidia, ale nikdy to nahlas nepovedia
Pozor, toto Ťa môže naozaj prekvapiť! Ale vďaka tejto pravde konečne pochopíš, o čo ľuďom skutočne ide a čo s tým vieš urobiť.

Kto ťa bude webinárom sprevádzať?

Simona Horváth

Lektorka a konzultantka, ktorá už osem rokov pomáha firmám rozvíjať ich ľudí pomocou školení a konzultácií. Viedla stovky živých aj online školení. V súčasnosti sprevádza podnikateľov, odborníkov na tému práva, či daní a začínajúcich lektorov na ich ceste sebaprezentácie a odovzdávania know-how. Vďaka jej práci sa vedia autenticky postaviť pred ľudí a odovzdávať svoje vedomosti a skúsenosti pútavo, interaktívne a s radosťou.

Čo o nej povedali?

Na Simoninom kurze oceňujem praktické tipy ako prezentovať a cvičenie 3-2-1, hneď som mnohé využila na prvej konferencii, kde som vystupovala a dopadlo to výborne, dostala som feedback, že moja prezentácia bola hodnotená ako jedna z najlepších 🙂

Paula, právnička

ivan-jezik
lubica-rehakova

Oceňujem konkrétne príklady a autentickosť. Lekcia bola veľmi prínosná, skvele podaná. Simona je super.

Radka, HR manažér

daniela-gliganic
ivana-kovacova
zuzana-palkova

Zadaj svoj email a získaj prístup k záznamu

Zbav sa trémy a ukáž svetu, čo vieš!

0