Ako pozbierať vlastné múdrosti z roku 2019

UŽITOČNÁ POMÔCKA, S KTOROU SA POOBHLIADNETE ZA UPLYNULÝM ROKOM

Blíži sa koniec tohto roku a aj vy sa možno pýtate: Aký bude ten ďalší? Zlá správa je, že to presne nevieme povedať. Dobrá správa je, že máte šancu ďalší rok ovplyvniť. Ako? Vďaka nástroju, ktorý si môžete nižšie stiahnuť.

Pomocou zošita Ako pozbierať vlastné múdrosti môžete zozbierať  múdrosti z uplynulého roku, využiť ich ten nadchádzajúci a ovplyvňovať tak svoj život k lepšiemu.

 

Zošiť tvoria tri časti.

Prvá je poobhliadnutie sa za rokom 2019, ktoré vám pomôže pomenovať múdrosti z tohto roku.

Druhá vás prevedie tým, že si nastavíte zámery do budúceho roku, takže múdrosti prenesiete aj do roku 2020.

A ak budete chcieť, môžete si stanoviť aj ciele na ďalší rok v tretej časti. Znamená to, že múdrosti tohto roku využijete aj pre dosiahnutie konkrétnych cieľov.

Takto si zabezpečíte, že nasledujúci rok nebudete opakovať tie isté chyby a naplno využijete svoje vlastné skúsenosti a múdrosti k vytváraniu si svojho života.

 

K stiahnutiu tejto užitočnej pomôcky stačí ak nám zanecháte vaše meno a e-mailovú adresu.

Zadaním váš e-mailu súhlasíte so zaradením do zoznamu na zasielanie newslettera a ďalších zaujímavých informácií zo sveta vzdelávania zamestnancov. Súhlas so zasielaním newslettera môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na -unsubscribe- link v ňom alebo e-mailom na adresu simona@elevatin.sk s predmetom správy „odhlás ma“.

  • Beriem na vedomie, že Prevádzkovateľ osobných údajov získava tieto údaje za účelom spracovania a ochrany osobných údajov a pridania do zoznamu newslettera. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov získate v priloženej informačnej povinnosti.

S prianím výnimočných dní plných pohody,

simi

Simona Socratousová

Soft Skills Trainer & Learning Consultant

  

0