Tímová Diagnostika

Zistite, kde sú silné a rozvojové stránky vášho tímu a ako ho ako manažér najlepšie viesť.

Facet 5 Tímová Diagnostika

Pre manažérov, ktorí vedú tímy

Ste manažér a vnímate, že práca vo vašom tíme nie je tak efektívna a členovia nie sú tak spokojní, ako by ste si priali? Zažite Facet 5 tímovú diagnostiku a workshop a dostanete nástroje a náhľady na riešenie vášho problému. Umožnite vašim členom porozumieť vlastným rozdielom a zvládať lepšie konflikty. Zistite silné a rozvojové stránky vášho tímu a naučte sa, ako ho viesť.

Pre budovanie kultúry otvorenej a efektívnej komunikácie

Kultúra otvorenej komunikácie sa zakladá na dôvere, rešpekte a efektívnej komunikácie. Tie podporujeme v organizácii vtedy, keď začneme vnímať a prijímať rozdiely v našich osobnostiach a stavať na nich. Facet 5 vám pomôže tieto rozdiely pomenovať a ukáže členom tímu, kde sa vedia dopĺňať a ako spolu efektívnej fungovať.

people

Pre budovanie efektívnych (nových) tímov

Budujete nový tím, alebo chcete zlepšiť spoluprácu už v existujúcom tíme? Naša osobnosť určuje to, kde máme prirodzene silné stránky a kde sú naše riziká v rámci komunikácie i tímovej práci. Keď tieto faktory spoznáme, dokážeme efektívnejšie a spokojnejšie fungovať v tímoch, kde sa členovia budú navzájom dopĺňať a tvoriť synergický tím. Rozvíjajte vaše tímy pomocou Facet 5 efektívnejšie.

Prečo zažiť tímovú diagnostiku Facet 5

Záruka kvality a odbornosti

Facet 5 je diagnostika špeciálne navrhnutá psychológmi na základe psychologickej teórie osobnosti Big 5. Neustále sa inovuje a vyvýja nové nástroje už 30 rokov.

Praktické a zrozumiteľné výstupy

Všetky výstupy Facet 5 sú písané bežnou rečou a v jasnom systéme, preto s ľahkosťou pomáhajú riešiť medziľudské problémy v business prostredí u manažérov i v tímoch.

Prispôsobiteľná vašim požiadavkám

Rozsah a forma výstupov sa prispôsobí vašim konkrétnym potrebám. Zvoľte si výstup, ktorý trefne zodpovie na vaše otázky.

Dostupná v 34 jazykoch

Diagnostika Facet 5 je preložená a normovaná v 34 jazykoch. Využívajú ju spoločnosti na každom kontinete, preto je to efektívny nástroj pre riešenie problémov v medzinárodnom i lokálnom prostredí.

Vyžiadať cenovú ponuku

Chcete vedieť viac alebo máte záujem o cenovú ponuku? Napíšte na
simona@elevatin.sk alebo vyplňte kontaktný formulár nižšie.

Simona Socratousová
Soft Skills Trainer & Learning Consultant

0