O nás

elevatin™ – inovatívny rozvoj ľudí

elevatin™ je spojenie nových prístupov vo vzdelávaní, ľudskosti a orientácie na cieľ. Pozdvihne zručnosti vašich zamestnancov, aby mohli byť efektívnejší a zároveň spokojnejší.

„Keď som ako zamestnanec firiem a neskôr ako konzultant ľudských zdrojov bola súčasťou top HR projektov, všimla som si jeden opakujúci sa problém. Vzdelávanie a rozvoj zamestnancov boli, aj sú, často krát neefektívne a málo praktické.

Víziou elevatin je prinášať do firemného vzdelávania
prístupy, ktoré podporujú efektivitu rozvoja zamestnancov
a transfer nových zručností do praxe.

Možno ste aj vy zažili kurzy, z ktorých ste odišli nabití vedomosťami a po dvoch dňoch ste zistili, že si nič nepamätáte. Alebo sa vám možno stalo, že vzdelávanie bolo tak teoretické, že ste sediac na stoličkách nechápali, čo si z toho máte zobrať pre prax.

Ja osobne som sa s takýmto vzdelávaním stretla viackrát. Takéto vzdelávanie žiaľ znamená pre firmy zbytočné plytvanie finančnými aj časovými zdrojmi.

Na základe týchto skúseností som sa rozhodla to robiť inak a zistila som, že to funguje. Svoje tréningy som začala zostavovať iným spôsobom, takým ktorý prináša výsledky.

Víziou elevatin je prinášať do firemného vzdelávania prístupy, ktoré podporujú efektivitu rozvoja zamestnancov a transfer nových zručností do praxe. Rozvoj s elevatin v sebe nesie interaktivitu, kde sú účastníci neustále zapájaní v priebehu vzdelávania. Zo školenia si tak odnesú maximum. Nesie v sebe indukčný prístup v tréningoch, ktorý podporuje zapamätanie a prenos poznatkov do praxe. Odlišuje sa inováciami a prinášaním najnovších trendov vo firemnom vzdelávaní na Slovensko (ako napríklad Blended Learning). Všetko s cieľom pozdvihnúť (z anglického slova elevate) zručnosti vašich zamestnancov.“

Rozvoj s elevatin v sebe nesie interaktivitu, kde sú účastníci
neustále zapájaní v priebehu vzdelávania. Zo školenia si tak
odnesú maximum.

Simona Socratousová
Soft Skills Trainer & Learning Consultant

Do spolupráce prinášame viac ako

0 ľudí
odškolených
na tréningoch
0 školení
odtrénovaných
v spoločnostiach
0 rokov
skúseností v oblasti
Ľudských zdrojov
0
projektov realizovaných
pre firmy

Čo o nás povedali

  • Simona používa metódu, ktorá vás prakticky núti rozmýšľať nad celou témou školenia už pár dní vopred, po absolvovaní e-learningu, a všímať si tak okolie a svoje zlozvyky. Potom už len netrpezlivo čakáte na školenie, aby ste sa naučili, ako to zlepšiť. Simona nielen veľa naučí, ale dokáže priniesť nový pohľad a udržať pozornosť školiacich sa počas celého dňa, takže vám je ľúto, keď sa skončí. Blended learning v podaní Simony je časovo menej náročný ako klasický tréning, ale o to intenzívnejší a prirodzenejší.

    Martina Hríbiková Zott | Marketing Director Central & South Eastern Europe
  • „Oceňujem rýchlosť reakcií a flexibilitu lektorky aj obohatenie o vedomosti a skúsenosti z okrajových tém.“

    účastník kurzu efektívna spätná väzba
  • „Vie, o čom hovorí, vedie nás k dialógu a praktickému cvičeniu, zohľadňuje reálne situácie.“

    účastník kurzu efektívna spätná väzba

Vyžiadať cenovú ponuku

Chcete vedieť viac alebo máte záujem o cenovú ponuku? Napíšte na
simona@elevatin.sk alebo vyplňte kontaktný formulár nižšie.

Simona Socratousová
Soft Skills Trainer & Learning Consultant