O nás

elevatin™ – inovatívny rozvoj ľudí

„Dobrý deň,

moje meno je Simona Horváth (Socratousová). Pracujem v oblasti HR už od roku 2011. Rozvoj ľudí a firiem je mojou vášňou.

.Simona Horváth Socratous workshop campus 001

elevatin™ je spojenie nových prístupov vo vzdelávaní, ľudskosti a orientácie na cieľ. Pozdvihne zručnosti vašich zamestnancov, aby mohli byť efektívnejší a zároveň spokojnejší.

Keď som ako zamestnanec firiem a neskôr ako konzultant ľudských zdrojov bola súčasťou top HR projektov, všimla som si jeden opakujúci sa problém.

Vzdelávanie a rozvoj zamestnancov boli, aj sú, často krát neefektívne a málo praktické.

Možno ste aj vy zažili kurzy, z ktorých ste odišli nabití vedomosťami a po dvoch dňoch ste zistili, že si nič nepamätáteAlebo sa vám možno stalo, že vzdelávanie bolo tak teoretické, že ste sediac na stoličkách nechápali, čo si z toho máte zobrať pre prax.

Ja osobne som sa s takýmto vzdelávaním stretla viackrát. A priznávam, sama som také školenia robila. Nevedela som to vtedy inak.

Takéto vzdelávanie žiaľ znamená pre firmy zbytočné plytvanie finančnými aj časovými zdrojmi.

Na základe týchto skúseností som sa rozhodla to robiť inak. Svoje tréningy som začala zostavovať iným spôsobom. Takým, ktorý maximalizuje zapamätanie a prenos do praxe.

Povedzme si úprimne. Pri práci s ľuďmi nemáme vždy v rukách ich konanie. Hlavne, pokiaľ odídu z dvojdňového školenia a potom sa s nimi nepracuje.

Čo však v rukách máme je to, či im podáme školenie ako informácie na tácke, ktoré za chvíľu zabudnú… alebo či spravíme školenie tak, že vďaka precvičovaniu reálnych zručností, zapájaniu sa a poštuchnutiu ich zabehnutých postojov budú pripravení a hlavne budú chcieť robiť veci inak.

Víziou elevatin je robiť vzdelávanie inak. Chceme prinášať do firemného vzdelávania prístupy, ktoré podporujú efektivitu rozvoja zamestnancov a transfer nových zručností do praxe.

Zo školenia si tak vaši zamestnanci odnesú maximum. “

Rozvoj s elevatin v sebe nesie interaktivitu, kde sú účastníci
neustále zapájaní v priebehu vzdelávania. Zo školenia si tak
odnesú maximum.

Simona Horvath Socratous elevatin

Simona Socratousová
Soft Skills Trainer & Learning Consultant

Do spolupráce prinášame viac ako

0 ľudí
odškolených
na tréningoch
0 školení
odtrénovaných
v spoločnostiach
0 rokov
skúseností v oblastiĽudských zdrojov
0
projektov realizovaných
pre firmy

Čo o nás povedali

  • Simona používa metódu, ktorá vás prakticky núti rozmýšľať nad celou témou školenia už pár dní vopred, po absolvovaní e-learningu, a všímať si tak okolie a svoje zlozvyky. Potom už len netrpezlivo čakáte na školenie, aby ste sa naučili, ako to zlepšiť. Simona nielen veľa naučí, ale dokáže priniesť nový pohľad a udržať pozornosť školiacich sa počas celého dňa, takže vám je ľúto, keď sa skončí. Blended learning v podaní Simony je časovo menej náročný ako klasický tréning, ale o to intenzívnejší a prirodzenejší.

    Martina Hríbiková Zott | Marketing Director Central & South Eastern Europe
  • „Oceňujem rýchlosť reakcií a flexibilitu lektorky aj obohatenie o vedomosti a skúsenosti z okrajových tém.“

    účastník kurzu efektívna spätná väzba
  • „Vie, o čom hovorí, vedie nás k dialógu a praktickému cvičeniu, zohľadňuje reálne situácie.“

    účastník kurzu efektívna spätná väzba

Vyžiadať cenovú ponuku

Chcete vedieť viac alebo máte záujem o cenovú ponuku? Napíšte na
simona@elevatin.sk alebo vyplňte kontaktný formulár nižšie.

Simona Socratousová
Soft Skills Trainer & Learning Consultant

0