Ako AI mení budovanie osobnej značky a podnikanie

V posledných rokoch a hlavne mesiacoch sa umelá inteligencia stáva neoddeliteľnou súčasťou našich životov a pracovného prostredia, pričom tento trend zrýchľuje. Preto je dôležité pochopiť, ako AI mení naše hodnoty a spôsoby fungovania.

Ako AI ovplyvňuje biznis a marketing

1. Jednoduchšia tvorba obsahu: AI pomáha písať články, vytvárať grafiku a plánovať kampane efektívnejšie. Podľa prieskumu Influencer Marketing Hub 78,5% respondentov zvýšilo množstvo obsahu za posledné dva roky. Ľudia sú už teraz zahltení.

2. Dostupnosť informácií a aj postupov: Vďaka AI máte prístup k rozsiahlej knižnici informácií (viď Google Generative AI Search). Na odlíšenie sa už nebudú stačiť informácie a jednoduché „how-to“ návody. Možno si už teraz predstavujete, ako budete tráviť viac času na sociálnych sieťach a sťahovať checklisty pre nové AI marketingové stratégie, aby ste sa udržali v hre. No nemusí to tak byť, čítajte ďalej.

3. Depersonalizácia a automatizácia: Komunikácia s robotmi nahrádza ľudský kontakt. AI automatizuje procesy, no ľudské spojenia sú nenahraditeľné. Ľudia túžia po ľudskom kontakte čoraz viac.

Trend smeruje ku komunitám

Ľudia sa čoraz viac obracajú na komunity, kde môžu získať cenné know-how bez zahltenia informáciami zo sociálnych sietí a internetu. Tieto komunity (ako napríklad Akčné ženy, Woman Up, HR Comm a iné) ponúkajú priestor na interakciu s reálnymi ľuďmi, zdieľanie obáv a získavanie inšpirácie od odborníkov. Predstavte si to ako miesto, kde môžete diskutovať, prezentovať svoju expertízu a získavať nových klientov.

Budujte osobnú značku v súlade s AI trendami a tak, aby vám prinášala klientov

Značkové workshopy sú kľúčom k získaniu nových klientov a budovaniu dôvery práve v dobe, kedy AI mení svet. Predstavte si ich ako interaktívne prezentácie, ktoré poskytujú účastníkom „aha“ momenty, veľkú pridanú hodnotu a budujú dôveru. Takýmto spôsobom si tvoríte bázu followerov alebo priamo klientov. Zároveň, pokiaľ ste zapojení do komunity, máte tam čo ponúknuť, aby vás ľudia zažili a chceli sa vami spolupracovať. Je to stratégia, ktorú využívajú skutočne uznávaní odborníci v oboroch, len sa tým nechvália. Viem vám ukázať ako na to bez hrozby omylov a trapasov. Táto stratégia vám vie priniesť výsledky v podobe klientov už do troch mesiacov.

Chcete vedieť ako budovať osobnú značku v súlade s AI trendami a tak, aby ste videli výsledky už do troch mesiacov? Príďte na náš bezplatný webinár.

Na webinári sa dozviete, ako:

  • Budovať dôveru a autenticitu, aby vás ľudia chceli sledovať a kupovať od vás. Aj keď vidia okolo 100 ďalších postov a 12 ďalších odborníkov. Takto sa stanete prirodzenou voľbou pre vašich klientov a nebudete musieť neustále bojovať o ich pozornosť.
  • Automatizovať marketingové procesy, aby ste mali viac času na stratégiu, realizáciu alebo rodinu. Zbavíte sa pocitu preťaženia a budete môcť efektívne odškrtnúť tie najdôležitejšie úlohy zo svojho zoznamu.
  • Vytvárať kvalitný a pútavý obsah, ktorý zaujme vašich potenciálnych klientov a umožní vám lepšie vyjadriť vašu expertízu a hodnotu, ktorú prinášate. Tým znížite stres z neustáleho premýšľania nad novými nápadmi a získate viac času na dôležité činnosti.
  • Využiť komunity na to, aby ste sa stali dôveryhodným odborníkom s vybudovaným menom, a vedeli z nich získať nielen inšpiráciu, ale aj nových klientov. Prirodzene a bez nátlaku.
  • Stretnúť sa s klientmi osobne alebo online a poskytovať hlbšie poznatky, ktoré ocenia, čo vám umožní prehĺbiť vzťahy s klientmi a udržať si ich lojalitu bez pocitu vyčerpania.

Tento webinár je pre podnikateľov a odborníkov, ktorí ponúkajú služby ako stratégie, koučing alebo konzulting. Ukážem vám, ako efektívne využiť nové AI trendy a značkové workshopy na zjednodušenie a zefektívnenie vašich marketingových stratégií a podnikania.

➡️ Registrujte sa teraz a objavte, ako využiť AI trendy a značkové workshopy na budovanie vašej osobnej značky a získavanie nových klientov. Registrujte sa na webinár tu.

Teším sa na vás!

Simona Horváth

simi

Simona Horváth

Soft Skills Trainer & Learning Consultant

  

0